To już dziś! Miała miejsce premiera zbioru opowiadań osadzonych w uniwersum Ucznia Nekromanty.

POTWÓR: To historia wstrząsającego odkrycia, dokonanego przez prowincjonalną arystokratkę w zamkniętej od tysiącleci jaskini. To, co tam odnajdzie, zmieni nie tylko jej losy, ale i losy całego kontynentu. Jakich dokona wyborów? Czy arogancja człowieka może równać się tylko z arogancją bogów?


KRÓL: Przedstawia losy króla Naramira II Okrutnego, którego ostateczne przeznaczenie spotyka na odludnej, górskiej drodze. Otrzyma jednak nietypowa szansę. Jaką cenę będzie musiał zapłacić za utrzymanie władzy? Czy w chwili, kiedy dotknie ciemności, ciemność…dotknie także jego?


DŁUG: Opisuje wydarzenia mające miejsce 3 miesiące po zakończeniu Plagi. Rothgar otrzymuje niezwykłą prośbę o pomoc od swojej dawnej znajomej, której matka cierpi na rzadka formę magicznej mutacji. Czy zdoła jej pomóc? A może to on najbardziej potrzebuje pomocy? Czy władca nieumarłych zdoła pokonać swoją największą słabość, zanim to ona go zniszczy?
Uwaga: Rozdział zawiera treści, które mogą być nieodpowiednie dla osób poniżej 18 roku życia.

Zbiór opowiadań powinien być czytany wyłącznie po zapoznaniu się z tomem pierwszym cyklu (“Plaga”).

Kup zbiór opowiadań w formie papierowej na RIDERO lub poszczególne opowiadania w formie ebook – można za darmo pobrać tutaj: http://uczennekromanty.pl/do-pobrania/

Dodaj komentarz

Książka zawiera trzy opowiadania – “Potwór”, “Król”, “Dług” (18+)

POTWÓR: To historia wstrząsającego odkrycia, dokonanego przez prowincjonalną arystokratkę w zamkniętej od tysiącleci jaskini. To, co tam odnajdzie, zmieni nie tylko jej losy, ale i losy całego kontynentu. Jakich dokona wyborów? Czy arogancja człowieka może równać się tylko z arogancją bogów?


KRÓL: Przedstawia losy króla Naramira II Okrutnego, którego ostateczne przeznaczenie spotyka na odludnej, górskiej drodze. Otrzyma jednak nietypowa szansę. Jaką cenę będzie musiał zapłacić za utrzymanie władzy? Czy w chwili, kiedy dotknie ciemności, ciemność…dotknie także jego?


DŁUG: Opisuje wydarzenia mające miejsce 3 miesiące po zakończeniu Plagi. Rothgar otrzymuje niezwykłą prośbę o pomoc od swojej dawnej znajomej, której matka cierpi na rzadka formę magicznej mutacji. Czy zdoła jej pomóc? A może to on najbardziej potrzebuje pomocy? Czy władca nieumarłych zdoła pokonać swoją największą słabość, zanim to ona go zniszczy?
Uwaga: Rozdział zawiera treści, które mogą być nieodpowiednie dla osób poniżej 18 roku życia.

Zbiór opowiadań powinien być czytany wyłącznie po zapoznaniu się z tomem pierwszym cyklu (“Plaga”).

Kup zbiór opowiadań w formie papierowej na RIDERO lub poszczególne opowiadania w formie ebook – można za darmo pobrać tutaj: http://uczennekromanty.pl/do-pobrania/