Sekrety – prequel serii Uczeń nekromanty E.Raj

Zapraszam Was do darmowego pobierania prequela osadzonego w uniwersum Ucznia nekromanty, poświęcony wydarzeniom poprzedzającym Plagę aż o dwie dekady.
Mam nadzieję, że lektura przypadnie Wam do gustu. Minipowieść zawiera zrealizowane dwie obietnice dla Sponsorów serii, zawiera motyw, o który prosił główny Sponsor oraz postać wymyśloną przez innego Sponsora. 🙂 Mam nadzieję, że ich pomysły udało mi się odpowiednio zakomponować 😉 Dajcie znać i oceńcie minipowieść na LubimyCzytać:
https://lubimyczytac.pl//ksiazka/4970287/sekrety

Kilka słów o treści:
Rothgar, mistrz nekromancji nie przypomina jeszcze tego zgryźliwego mężczyzny, którego poznaliście w “Pladze”, jest młodszy i jeszcze… nie rozczarował się życiem.
Podczas realizacji zlecenia dotyczącego wypędzania demonów, które opanowały pewną redakcję, udaje mu się złapać młodego demona, który zobowiązuje się do rocznej służby u nekromanty. Zaraz potem otrzymuje pilne wezwanie na królewski dwór. Ktoś zaatakował młodziutką księżniczkę, jego przyrodnią siostrę. Oskarżenia padają na niego. Czy po nekromantę przybędzie Inkwizycja? Czy może liczyć na pomoc nieoczekiwanego sojusznika, a może… jednak tylko na siebie?
W tym świecie nic nie jest oczywiste; wszyscy żyją celami, skupieni na sobie. Czy tak pesymistyczna wizja ich świata jest prawdziwa?
Jaką tajemnicę, także o sobie, odkryje Rothgar?

Cytaty znajdziecie tutaj: http://uczennekromanty.pl/sekrety-prequel-do-serii-uczen-nekromanty/

A “Sekrety” możecie pobrać za darmo tutaj: http://uczennekromanty.pl/do-pobrania

Dodaj komentarz