• “Uczeń nekromanty”, E.Raj to mroczna fantasy osadzona w unikalnym, ciekawie wykreowanym świecie, w którym magia, zemsta i walka o władzę – stanowią cel życia bohaterów.
  • Klimat, który przypadnie do gustu fanom gatunku RPG.
  • Świat stworzony z rozmachem, bogactwo ras, historii i tajemnic.
  • Zakazane namiętności, potwory i moralny upadek.
  • Bohaterowie trudni do polubienia. Niejednoznaczni. Szarzy. Skupieni na sobie.
  • To nie Harry Potter! Niewiele tu grzecznych elementów z klasycznego fantasy.


Tytuł: “Uczeń nekromanty” tom I: “Plaga”, 
Wydawnictwo: Novae Res /  Zaczytani.
Autor: E.Raj
Ilosć stron: 925
Okładka: miękka
Gatunek: fantasy

Zamów: http://uczennekromanty.pl/

Opis:

Młody chłopak, naznaczony od narodzin tajemniczym piętnem, zostaje wzięty pod opiekę mrocznego maga, mistrza nekromancji, który szkoli go w sztuce władzy nad nieumarłymi. Ale Mistrz nie wie co drzemie w duszy niepokornego ucznia, obdarzonego potężną, zakazaną magią i że jego szokująca tajemnica wstrząśnie posadami  świata.


Fragment:

– Żadnych epickich elfich księżniczek! Żadnych cnotliwych królów! Żadnych wesołych krasnoludów! Żadnego walecznego bohatera! Nic, absolutnie nic nie pozostało tu święte i nieskażone! – wrzasnął na całe gardło, w przewrotny sposób radując się rozciągającym się dokoła pandemonium. – Antyfantazja – dodał pod nosem. – Ten świat to prawdziwa antyfantazja! Miał wrażenie, że wszystko, co siedziało w jego wnętrzu, wydostało się teraz na zewnątrz, wypełzło, ożyło… zupełnie jak zombie na ulicach miasta. A przy okazji – odciążyło go. Szedł, czując się jak odurzony, upojony smakiem wolności.