Maciej Szymczak – ostatni berserk oraz seryjni pl

Dziś chcę Was zachęcić do sprawdzenia sierpniowej premiery “Ostatni Berserk”, jest to pogańska opowieść fantasy osadzona w średniowiecznej Skandynawii, w której ważną i tajemniczą rolę pełnią motywy Słowiańskie. (Wydawnictwo IX)

Pióro Maćka znam, bardzo doceniam, pomagałam mu w redakcji Seryjnych.pl, które wychodzą także na jesień. To osiem opowiadań zainspirowanych życiorysami największych polskich seryjnych morderców, z nieoczekiwanym fantastyczno-grozowym twistem. Bardzo polecam, czytałam większość opowiadań, godna uwagi pozycja. (Wydawnictwo Phantom Books)

Maciej to pisarz ogromną uwagę przykładający do rzetelnego researchu i prawdy historycznej, którą osadza… w klimatach fantasy. To niezwykłe, ciekawe połączenie.
Prócz tego Maciej jest świetnym organizatorem i osobą promującą oraz wpierającą innych pisarzy grozy i fantasy. Ma nieposkromioną wyobraźnię i naprawdę ogromne bogactwo stylu, potrafi dopasować się do różnych gatunków, zawsze dostarczając historie z nieoczekiwanym zwrotem akcji! Wieszczę mu świetlaną przyszłość!
Odwiedźcie go na: https://www.facebook.com/MaciejjSzymczakLeave a Reply